Baza noclegowa w rejonie Pilska

 

Baza noclegowa to przede wszystkim schronisko mieszczące się na Hali Miziowej. Ten luksusowy obiekt zapewnia miejsca noclegowe około 90 osobom. Oprócz noclegów oferowanych w schronisku, zarówno w Korbielowie jak i w Sopotni Wielkiej istnieje wiele pensjonatów, domków i kwater prywatnych. Zobacz, z jakich opcji noclegowych możesz skorzystać w Korbielowie.

 

Oferta noclegowa w Korbielowie

Oferta noclegowa obejmuje również bazę hotelową. Szczególnie dobre warunki oferują hotele sieci Fero mające w Korbielowie dwa obiekty mogące zaoferować turystom komfortowe pokoje, basen, odnowę biologiczną oraz wyśmienitą kuchnię oraz kawiarnię i bar. Oprócz tego turyści przyjeżdżający w rejon Pilska mogą skorzystać z nowo powstałego hotelu Vesta, który mieści się w Jeleśni oddalonej od Korbielowa o 12 km. Jest to nowoczesne centrum hotelowo – konferencyjne nadające się zarówno na wypoczynek z rodziną jak i firmowe spotkania połączone np. ze szkoleniami.

 

Domki w Korbielowie

Na przestrzeni ostatnich kilku lat powstało także wiele prywatnych domków, które oferują bardzo wygodne i komfortowe warunki pobytu. Ich doskonałe usytuowanie w połączeniu z kompleksowym wyposażeniem sprawiają, że jest to doskonały pomysł na spędzenie rodzinnego pobytu w górach. Spośród licznych ofert, warto zwrócić uwagę na nowoczesne domki w górach położone na Smagulowej Polanie.

 

Domki w Korbielowie Smagula
Domek w górach Smagula

 

Domek w Korbielowie Smagula to z pewnością jeden z najlepszych obiektów w Korbielowie. Do dyspozycji gości oddane zostały trzy sypialnie, dwie łazienki oraz kuchnia z salonem i przepięknym tarasem. Z tarasu podziwiać można szczyty Pilska oraz okoliczne lasy – takie widoki wspaniale relaksują i zachwycają swoim naturalnym pięknem. Chata Smagula to idealne miejsce dla rodzin oraz grup znajomych zarówno na krótkie weekendowe pobyty, jak i długie wakacje. Stąd już tylko kilka kroków dzieli Cię od szlaków górskich, tras narciarskich oraz dziesiątek innych atrakcji górskich.

 

Domek w Korbielowie Smagula
Chata Smagula w Korbielowie

 

Noclegi w Korbielowie dla każdego

Ogólnie można powiedzieć, że warunki noclegowe oferowane na tym terenie są zróżnicowane tak, że każdy z odwiedzających znajdzie to na czym mu zależy. Zarówno Ci spragnieni luksusu, potrzebujący komfortu i wielu usług dodatkowych jak i Ci którzy zadowolą się skromnymi warunkami w przystępnej cenie są w stanie znaleźć dla siebie kwaterę. Trzeba zauważyć, że z roku na rok oferta ta rozwija się, wzbogaca i modernizuje. Nic dziwnego dla wielu mieszkańców Korbielowa i okolic turystyka to podstawa codziennej egzystencji. Jedni zajmują się prowadzeniem noclegów, inni gastronomią jeszcze inni organizowaniem spędzania wolnego czasu. Są więc tutaj takie obiekty, jak:

  • wypożyczalnie sprzętu,

  • stadniny koni,

  • punkty z pamiątkami

  • miejsca w których można zamówić zorganizowanie kuligu czy przejażdżki bryczkami.