Beskidy na weekend

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit ut convallis volutpat, tincidunt sed blandit aenean litora proin penatibus vivamus. Tellus mauris potenti curae parturient neque posuere praesent, montes aliquet tortor dignissim facilisis suspendisse ultrices, at tristique luctus iaculis inceptos eros. Eget semper euismod consequat nisl erat vel, etiam nunc pretium volutpat torquent ut risus, donec dapibus dis mus litora.

Pilsko i Hala Miziowa

Masyw Pilska to najwyższa grupa górska Beskidu Żywieckiego i druga co do wielkości, po Babiej Górze, grupa górska Beskidów Zachodnich.

Dlaczego warto przyjechać na wakacje do Korbielowa?

Wakacje to wolny czas, który przeznaczamy przede wszystkim na odpoczynek. Może on przybierać różne formy. Są osoby, które relaksują się w sposób bierny, jednak wiele osób preferuje aktywny wypoczynek. Idealnym rozwiązaniem dla nich jest chociażby podróżowanie, docieranie w nieznane dotąd miejsca i

Mountainboard - na czym polega ten sport?

Masz ochotę pojeździć na nartach lub snowboardzie, ale zima nie dopisuje? A może znudziłeś się już swoim dotychczasowym hobby i szukasz czegoś zupełnie innego, nowych wrażeń, emocji, adrenaliny? Przerzuć się na mountainboard!

Jak wybrać narty do jazdy rekreacyjnej?

Rozważasz zakup dobrego sprzętu narciarskiego? Czy wiesz już, jak wybrać odpowiedni sprzęt narciarski? Przygotuj się na dobrze na sezon narciarski!