Rekreacja

Szukasz pomysłów na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Korbielów to idealne miejsce, aby poszaleć i zrelaksować się. Sprawdź jak wiele atrakcji przygotowała dla Ciebie ta beskidzka miejscowość.

Masyw Pilska - turystyka narciarska i całoroczna

Tym co szczególnie przyciąga turystów w rejon Pilska i Korbielowa jest przede wszystkim turystyka narciarska. Charakterystyczne warunki klimatyczne pozwalają korzystać z atrakcji tego sportu niejednokrotnie w okresie od października do maja. Sprawdź, jakie atrakcje oferuje Masyw Pilska.

Turystyka piesza w rejonie Pilska

Oprócz warunków do uprawiania narciarstwa Korbielów i rejon Pilska stwarza doskonałe warunki do uprawiania innych form aktywności fizycznej. Są to przede wszystkim piesze wycieczki.

Nordic walkig w Korbielowie

Nordic walking to bardzo popularny sport, który może być uprawiany przez osoby niemal w każdym wieku. Sprawdź jakie możliwości w tym zakresie oferuje Ci Korbielów i Beskid Żywiecki.

Kolarstwo górskie w Beskidach

Oprócz turystyki pieszej na interesującym nas terenie uprawiana jest również turystyka rowerowa. Przekonaj się, jak wiele doskonałych tras rowerowych czeka na Ciebie w Korbielowie i okolicach.

Dlaczego warto przyjechać na wakacje do Korbielowa?

Wakacje to wolny czas, który przeznaczamy przede wszystkim na odpoczynek. Może on przybierać różne formy. Są osoby, które relaksują się w sposób bierny, jednak wiele osób preferuje aktywny wypoczynek. Idealnym rozwiązaniem dla nich jest chociażby podróżowanie, docieranie w nieznane dotąd miejsca i

Mountainboard - na czym polega ten sport?

Masz ochotę pojeździć na nartach lub snowboardzie, ale zima nie dopisuje? A może znudziłeś się już swoim dotychczasowym hobby i szukasz czegoś zupełnie innego, nowych wrażeń, emocji, adrenaliny? Przerzuć się na mountainboard!

Jak wybrać narty do jazdy rekreacyjnej?

Rozważasz zakup dobrego sprzętu narciarskiego? Czy wiesz już, jak wybrać odpowiedni sprzęt narciarski? Przygotuj się na dobrze na sezon narciarski!